Пж помогите өтінем көмектесіңдерші Болғаны-9 беттен 4 ертегі жəне 6 беттен 3 ертегі Оқылды-59

Қалды-? Бет

Ответы на вопрос

Отвечает Коркина Кристина.

Ответ:

Шешуі:9×4=36 6×3=18 36+18=54 54-50=4

Жауабы:Қалды 4 бет.

Пошаговое объяснение:

Осылай шығарылады по-моему