НСК(725;375) Помогите Пошаговие Объяснения ​


Ответы на вопрос

Отвечает Красиков Даня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 375  і 725

375 = 3 *5 *5 *5

725 = 5 *5 *29

Виберемо в розкладанні меншого числа (375) множники, які не ввійшли в розкладання

3, 5

Додамо ці множники в розкладання більшого числа

5, 5, 29, 3, 5

Отриманий добуток запишемо у відповідь

НСК (375, 725) = 5 *5*29*3 *5 = 10875