Помогите пожалуйста власна швидкість катера 16,2 км/год, а швидкість течії ріки 1,3 км/год.

Скільки кілометрів пройде катер, рухаючись 2 год проти течії та 3 год за течією ріки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Григорович Максим.

Ответ:

16,2+1,3=17,5(за) 17,5*2 =35 17,5*3=51