Іванові не вистачає до 17 грн на 3 менше ніж петрові . скільки грошей у Івана якщо петрові не

вистачає 7 гривень до 15​

Ответы на вопрос

Отвечает Малючкова Лена.

Ответ:

11 грн.

Пошаговое объяснение:

1) 15 - 7 = 8 грн є в наявності у Петра

Отже Петру до  17 грн не вистачає

17- 8= 9 грн

Івану не вистачає до 17 грн, на 3 грн. менше ніж Петру

9 -3 =  6 грн не вистачає Івану до 17 грн, отже

у Івана в наявності :

17- 6 = 11 грн

Отвечает Попов Дима.

Ответ:

1) 15-7 = 8 - грн у Петрова

1) 15-7 = 8 - грн у Петрова2)17-8 = 9 - грн не вистачає Петрову

1) 15-7 = 8 - грн у Петрова2)17-8 = 9 - грн не вистачає Петрову 3) 9-3 = 6 - грн не вистачає Іванову

1) 15-7 = 8 - грн у Петрова2)17-8 = 9 - грн не вистачає Петрову 3) 9-3 = 6 - грн не вистачає Іванову4)17-6 = 11 - грн у Іванова.