Скласти рівняння дотичної до графіка функції f(x)=x^3-3x+2 в точці x0=1. Скажите пж буду очень

признателен.

Ответы на вопрос

Отвечает Ланская Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

y=f'(x0)(x-x0)+f(x0)

f'(x)=3x²-3; f'(1)=3-3=0

f(1)=1-3+2=0

y=0×x+0=0