Добуток двох чисел дорівнює a. Якщо один з множників збільшити у 6 разів , а другий зменшити у 3

рази, то чому дорівнюватиме добуток одержаних чисел? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Юнусова Алсу.

Відповідь:

Перший множник-х, другий-у, тоді х*у= а. Якщо проводимо зазначені зміни, тоді: (х*6)*(у:3)= х*у*(6:3)= х*у*2= а*2= 2а

Покрокове пояснення: думаю норм)