Знайди периметр прямокутної ділянки,якщо її довжина дорівнює 15м,а ширина - 8м.


Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Карина.

Ответ:

46

Пошаговое объяснение:

Р=15+15+8+8=2(15+8)=46