СРОЧНОСкладіть рівняння кола з центром у точці (4;5), яке дотикається до прямої х=3​


Ответы на вопрос

Отвечает Сафина Яна.

Ответ:

(х-4)²+(у-5)²=(4-3)² или (х-4)²+(у-5)²=1

Удачи и Здоровья!

Пошаговое объяснение: