Спорт командасының мүшелері 184 майка мен 253 футболка​


Ответы на вопрос

Отвечает Тананєєв Ярослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

ЕҮОБ (184:253)=23

184/2=92. 253/11=23

92/2=46

46/2=23

Спортшылар саны -23

184/23=8

253/23=11

Әр комплект!де 8 майкадан және 11 футболкадан бар.