Денис купив 5 поплавців по 10 грн кожен після покупки в нього залишилося 50 грн скільки грошей у

Дениса було до покупки​

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипова Арина.

Ответ:

100

Пошаговое объяснение:

5×10=50

50+50=100

Отвечает Рожкова Екатерина.

Ответ:

100

Пошаговое объяснение:

5×10=50

50+50=100