3. Пара суміжних кутів може дорівнювати... А) 18i 172 Б) 27 і 153; В) 25 і 145°;Г) 47° і 134.​


Ответы на вопрос

Отвечает Любченко Поля.

Ответ:

Б) 27° і 153°

Пошаговое объяснение:

Суміжні кути в сумі завжди дають 180°.

Знайдемо які кути можуть бути суміжними.

А ) 18° і 172°

18 + 172 = 190° не можуть бути суміжними

Б) 27° і 153°

27 + 153 = 180° - можуть бути суміжними

в) 25° і 145°

25 + 145 = 170° - не можуть бути суміжними

Г) 47° і 134°

47 + 134 = 181° - не можуть бути суміжними .

Отже, правильна відповідь  Б) 27° і 153°