Було 100 яшчиків І забрали 60 яшчиків Скільки залишилося яшчиків​


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

100 - 60 = 40 яшчиків

Відповідь: залишилося яшчиків 40

Отвечает Бобыкина Алёна.

Ответ:

Было -100

забрали -60

100-60=40 (я)