На трьох фермах є к корів . на першій фермі -360 корів, на другий у 3-рази менше. скільки корів на

третій фермі? скласти вираз для розв'язання задачі та обчислити його значення, якщо к =650 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Kushnirenko Stanislav.

Відповідь:

80

Покрокове пояснення:

к-360-360:3

Якщо к=650, то 650-360-360:3=650-360-210=290-210=80

Отвечает Кистенюк Алина.

Ответ:

k- 480 ,

170 коров на третьей ферме

Пошаговое объяснение:

на трьох фермах є к корів,  к =650

на першій фермі -360 корів

на другий у 3-рази менше.

скільки корів на третій фермі?

1) 360/3= 120 (коров) на второй ферме

2) 360+120=480 (коров) на первой и второй ферме вместе

3) 650- 480= 170 (коров) на третьей ферме

k- 480 коров на третьей ферме