Відстань від будинку до школи, де вчиться Маринка, дорівнює 400 м. зобрази цю відстань відрізком у

ммасштабі 1 : 8000?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Арина.

Ответ: путь на карте составит 400/8000=4/80=1/20=0,05 м=5см.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Иванов Иван.

Ответ:

В цьому масштабі буде 5 см