Розв'язати рівняння 9-х= 27ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ДУЖЕ ТРЕБА !!​​


Ответы на вопрос

Отвечает Markevych Tanichka.

Відповідь:

х=-18

Покрокове пояснення:

9-х=27

-х=27-9

х=-18

Проверка

9-(-18)=27