Складіть рівняння прямої, що проходить через точки М(-1;2) та В(-3;4)​


Ответы на вопрос

Отвечает Прошкина Мария.

Ответ:

y=-x+1

Пошаговое объяснение:

так як у різних абсцис різні ординати то це не пряма виду x=a

Будемо шукати рівняння прямої у вигляді y=kx+b

M (-1;2) => 2=k*(-1)+b

B(-3;4) => 4=k*(-3)+b

2=k*(-1)+b; 4=k*(-3)+b;

2=-k+b; 4=-3k*+b;

=> 2-4=(-k+b)-(-3k+b); -2=-k+b+3k-b;  -2=2k; 2k=-2; k=-2:2; k=-1;

=> 2=-k+b; k=-1; => 2=-(-1)+b;2=1+b; b=2-1=1;

y=kx+b; k=-1; b=1; => y=-x+1;