На експериментальний майданчик прилетіло 280 учнів з двох шкіл. Учні першої школи прилетіли у 4

зорельотах, порівну у кожному,аучні другої школи — у 3 таких само зорельотах. Скільки учнів кож-ної школи прилетіло на експериментальний майданчик?​

Ответы на вопрос

Отвечает Харченко Соня.

Ответ:

первая школа 160 учеников

Вторая школа 120 учеников

Пошаговое объяснение:

4+3=7 автобусов

280/7=40 учеников в каждом автобусе

40*4=160 учеников первой школы

40*30=120 учеников второй школы