На експериментальний майданчик прилетіло 280 учнів з двох шкіл. Учні першої школи прилетіли у 4

зорельотах, порівну у кожному,а учні другої школи – у 3 таких само зорельотах. Скільки учнів кож-ної школи прилетіло на експериментальний майданчик?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шакирский Иван.

Ответ:

160 учеников первой школы

120 учеников второй школы

Пошаговое объяснение:

4+3=7 автобусов

280/7=40 учеников в каждом автобусе

40*4= 160 учеников первой школы

40*3=120 учеников второй школы