У скільки разів об'єм куба з ребром 18 см більший за об'єм куба з ребром 6 см? Обери правильну

відповідьy 13 разівy 27 pasisу 32 разиу 16 разіву 23 рази​

Ответы на вопрос

Отвечает Родионова Карина.
12 разів
Пошаговое объяснение:
Об'єм прямокутного паралелепіпеда V=авс, якщо а=6см, в= 8см с=2см, тоді V= 6·8·2=96см³. Об'єм куба V=а³, якщо а=2см, тоді V=2³=8см³. Vпар/Vкуб=96/8=12 разів