Маса коробки із рукавичками становить 420 грам коли третю частину цукерок з'їли маса коробки із

цукерки стала 300 грам. Яка маса дорожньої коробки?

Ответы на вопрос

Отвечает Saidova Savda.

Ответ:

Розв'язання:

420 – 300 = 120 (г) – маса цукерок, що становить третю частину.

120 • 3 : 1 = 360 (г) – маса всіх цукерок.

420 – 360 = 60 (г.) – маса порожньої коробки.

Відповідь: 60 грам.