4 Тиімді тәсілмен есептеуді түсіндір.630 : (3 •3)300 : (3 •25)(360• 5) •404•(6 000 • 25)50 •(2

100 •8)450 000 : (15 10 00050 бал дам​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкович Елизавета.

Ответ:

1)70

2)4

3)72000

4)600 000

5)840 000

6)3

Пошаговое объяснение:

1)

1.(3×3)=9

2.630:9=70

2)

1.(3×25)=75

2.300:75=4

3)

1.(360×5)=1800

2.1800×40=72000

4)

1.(6000×25)=150000

2.4×150000=600000

5)

1.(2100×8)=16800

2.50×16800=840000

6)

1.(15×10000)=150000

2.450000:150000=3