Пәтер екі бөлме, ас үй және қоймадан тұрады. Бірінші бөлменің өлшемі 5 м

және 6 м, екіншінікі 4 м және 5 м, ас үйдікі 4 м және 3 м, қойманың ауданы 10 м2. Пәтердің жалпы ауданын тап. 48 м 260 м 272 м 2​

Ответы на вопрос

Отвечает Рахитова Наталья.

Ответ:72 м2

5×6=30

4×5=20

4×3=12

қойма=10

30+20+12+10=72