Знайдіть площу діагонального перерізу перпендикулярного паралелепіпеда висота 15 см а сторони

основи 5.8​

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

h=15 см

a= 5 см

b=8 см

S-?

Згідно т. Піфагора діагональ основи дорівнює:

d=√ a^2+b^2= √5^2+8^2= √25+64=√89≈ 9,4 см

Площа діагонального перерізу дорівнює :

S=dh=9,4*15≈141 см2