В оздоровчий табір Веселка привезли 327 пакетів кефіру та йогурту. Кефір розкладено в 9 ящиків, по

23 пакети в кожному, а йогурт - у 5 ящиків порівну. Скільки пакетів йогурту було в одному ящику? Посогите срочно надо​

Ответы на вопрос

Отвечает Лобкова Полина.

Ответ:

9*23=207

327-207=120

120/5=24