коян 2 сагатта 14 км, ал сункар 3 сагатта 210 км кашыктыкта отти. Сункар кояннан канша есе жылдам

козгалатынын жаз.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Қоян- 14км, 2сағат

Сұнқар-210км 3 сағат

Қанша км жігірді ?

Ш: 14•2=28

210•3=630

630+28=658

Ж: Сұңқар қояннан 658 есе жылдам козғалптынын жаз

Отвечает Сулейманов Даниил.

Ответ:

коян t - 2 сагат S - 14 km

сункар t - 3c     S-210 km  v фигурная скобка

v = t /S

v = v1-v2

14/2=7(скорость)

210/3=70(скорость)

70-7=63(скорость)

Ответ Сункар кояннан 63 скорость есе жылдан

Пошаговое объяснение: