Розкладіть число 270 на прости множники​


Ответы на вопрос

Отвечает Семичастнов Женя.

Ответ:

Жай Сан-бұл > 1 болатын натурал сан және екі табиғи бөлгіш бар: 1 және өзі. Біз санды таратамыз: 270 қарапайым емес; 2-ге бөліңіз: 270/2 = 135; 135 қарапайым емес; 5-ке бөліңіз: 135/5 = 27; 27 қарапайым емес; 3-ке бөліңіз: 27/3 = 9; 9 қарапайым емес; 3-ке бөліңіз, өйткені басқа қарапайым бөлгіштер сәйкес келмейді: 9/3 = 3 3 қарапайым.

Пошаговое объяснение:

Егер менің жады маған қызмет етсе, онда келесідей нәрсе бар: (мен аудармашыны қолданамын).