На столі лежать зошити ,число яких менше за 100. Скільки зошитів лежить на столі, якщо відомо, що

їх можна склсати в пачки по 3, 4, 5 і по шість штук?

Ответы на вопрос

Отвечает Самиева Карина.

потрібно знайти число яке менше за 100 і одночасно ділиться на 3, 4, 5 і 6;

на 5 діляться числа які закінчуються на 0 і на 5,

а на 6 діляться числа які одночасно діляться і на 2 і на 3, звідси випливає, що числа з останньою цифрою 5 можемо відкинути адже вони не парні = не діляться 2.

почнемо перебирати можливі варіанти з найбільшого:

90 - не підходить, бо не ділиться на 4

80 - не підходить, бо не ділиться на 3

70 - не підходить, бо не ділиться на 3

60 - відповідь знайдено!

60/6 = 10, 60/5 = 12, 60/4 = 15, 60/3 = 20