Розвяжи рівняння та викотай перевірку 39+x=75


Ответы на вопрос

Отвечает Турбина Аня.

Ответ:

x=36

Пошаговое объяснение:

x=75-39

x=36

Проверка: 36+39=75

Отвечает Лысенко Александр.
X=75-39
X=36
_____________________