Від двох пристаней відстань миж якими 108 км одночасно вирушили на зустріч один одному два катери

перший катер 12км/год а другий 15км/год через скількі год катері зустринуться? а)3 б)4 в)5 г)6?

Ответы на вопрос

Отвечает Еловская Таня.

Ответ:

б) 4

Пошаговое объяснение:

s = v * t  

1) 12 + 15=27 (км/год) - швидкість наближення катерів;

2) 108 : 27 = 4 (год) - через 4 години вони зустрінуться.

Вiдповiдь: варіант б

Отвечает Бельченко Алина.

Відповідь:

Б)4

Покрокове пояснення:

15+12=27

108/27=4