з міста А у протилежних напрямках одночасно виїхали два велосипедисти зі швидкостями 16 км/год і 15

км/год. Черкз який час відстань між велосипедистами буде 93 км

Ответы на вопрос

Отвечает Фирсова Оля.

16+15=31 (км/год) сумарна швидкість віддалення

93:31=3 (год)

Відповідь: через 3 години