Знайдіть числа обернені до 100; 1 1/7; 2 3/5; 11 1/4; 6 2/7; 0,6; 0,17; 3,6; 7,35. PS. вот цим

знаком / зображувала дріб​

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

100 = обр. 1/100

1. 1/7 = 8/7 = обр. 7/8

2. 3/5 = 13/5 = обр. 5/13

11. 1/4 = 45/4 = обр. 4/45

6. 2/7 = 44/7 = обр. 7/44

0,6 = 6/10 = 3/5 = обр. 5/3 = 1. 2/3

0,17 = 17/100 = обр. 100/17 = 5. 15/17

3,6 = 3. 6/10 = 3. 3/5 = 18/5 = обр. 5/18

7,35 = 7. 35/100 = 7. 7/20 = 147/20 = обр. 20/147