перше число дорівнює 2 5/6 друге на 1 2/7 більше від першого а третє на 2/3 менше від другого .

Знайдіть суму 3 чисел​

Ответы на вопрос

Отвечает Кротова Алина.

Ответ:

8 13/42

Пошаговое объяснение:

Второе:

2 5/6+1 2/7=2+1 (5×7+2×6)/42=3 (35+12)/42=3 47/42=4 5/42

Третье:

4 5/42-2/3=3-2 (47-2×16)/42=1 (47-32)/42=1 15/42

Сумма трёх:

2 5/6+4 5/42+1 15/42=2+4+1 (35+5+15)/42=7 55/42=8 13/42