(5/6+x)-2/3=13/18 с проверкой


Ответы на вопрос

Отвечает Левкович Ирина.

Ответ:

опускаем дужки:

5/6+x-2/3=13/18

щоб розв'язати рівняння потрібно невідомі вліво А відомі вправо при перенесенні міняємо знак на протилежний:

x=13/18+2/3-5/6

×=5/9