Автомобіль на шлях 58,6 км витратив 4,26 л палива. Скільки літрів палива йому потрбно, щоб проїхати

160 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Мамудов Рустем.

Ответ:

На 160 км нужно 11,2 л

Пошаговое объяснение:

1)  4,26 : 58,6=0,07(л/1 км)

2) 0,07 *160= 11,2 (л)