На шлях від дому до стадіону Дмитрик витратив 8/15 го, що на 1/12 більше ніж він витратив на шлях в

стадіону додому скільки всього часу витратив Дмитра на шлях від дому до стадіону та на зворотній шлях

Ответы на вопрос

Отвечает Одегова Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8/15 - 1/12= 32/60 - 5/60 = 27/60= 9/20 год. витратив на  шлях в стадіону додому

8/15 + 9/20=32/60 + 27/60= 59/60 год. стільки всього часу витратив Дмитрик на шлях від дому до стадіону та на зворотній шлях