Першого дня фермер продав 4/9 усіх овочів, адругого - решту 360 кг.Скільки кілограмів

овочівпродав фермер за два дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пядушкина Аня.

Ответ:

648

Пошаговое объяснение:

360 = (5/9)x

1/9x = 72

x = 72 * 9

x = 648