Першого дня фермер продав усіх овочів, а другого – решту 140 кг. Скільки кілограмів овочів продав

фермер за два дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппова Юлия.

Ответ:

490

Пошаговое объяснение:

140÷2=70 - 1/7 всех овочів

70×7=490