1.розв'язати рівняння: (324-x)+16=2902. Задача: Щоб змолоти борошно, із зерносховища вивезли 632

т зерна. Згодом у зерносховище привезли 820 т зерна. У результаті в ньому стало 940 т . Скільки зерна спочатку було в зерносховищі? РОЗВ'ЯЗАТИ !!!!ДАЮ 88 БАЛІВМАТЕМАТИКА 5 КЛАС ​

Ответы на вопрос

Отвечает Галустян Элина.

Ответ: 1. Рівняння : 50.

2. Задача: 512 т

Пошаговое объяснение:

1. Рівняння:

(324-х)+16=290;

324-х=290-16;

324-х=274;

х=324-274;

х=50.

2. Задача:

1) 632+820=1452 (т)

2) 1452-940=512 (т)