Як зміниться сума,якщо один доданок збільшити на 10,а другий зменшити на 7?


Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Макс.

Ответ:

сума збільшиться на 3 одиниці

Пошаговое объяснение:

х - перший доданок;

у - другий доданок

(х+10)+(у-7)=х+10+у-7=х+у+(10-7)=х+у+3, отже сума доданків х та у збільшиться на 3 одиниці