1. Обчисли зручним способом: а) 8,31-(1,296+3,31) б) (17,12-3)-8,12 2. Розв'яжи рівняння:

17,1-(х+6,7)=0,7 3. Як зміниться сума трьох чисел, якщо перший доданок збільшити на 0,8; другий- збільшити на 0,5,а третій- зменшити на 0,4? Помогите пожалуйста !!!

Ответы на вопрос

Отвечает Исупова Даша.

Ответ:

а) 8,31-(1,296+3,31) = 8,31 - 4,606 = 3,704

б) (17,12-3)-8,12 = 14,12 - 8,12 = 6

17,1-(х+6,7)=0,7

17,1 - 0,7 = х + 6,7

16,4 = х + 6,7

16,4 - 6,7 = х

9,7 = х

Отже, х = 9,7

Нехай сума трьох чисел дорівнює S. Після змін:

перший доданок стає (перший доданок + 0,8)

другий доданок стає (другий доданок + 0,5)

третій доданок стає (третій доданок - 0,4)

Тоді нова сума буде:

S' = (перший доданок + 0,8) + (другий доданок + 0,5) + (третій доданок - 0,4)

S' = (перший доданок + другий доданок + третій доданок) + 0,9

S' = S + 0,9

Отже, сума збільшиться на 0,9.

Пошаговое объяснение: