велосипедист проїхав 35 км за 3 год, причому за першу і другу години 24 2/25 км, за другу і третю

23 1/5км.З якою швидкістю їхав велосипедист щогодини​

Ответы на вопрос

Отвечает Амирбегова Леся.

1-й и 2-й - 24 2/25 км

2-й и 3-й - 23 1/5 км

Всего за три часа - 35 км

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1) 35 - 24 2/25 = 34 25/25 - 24 2/25 = 10 23/25 км - за третий час;

2) 23 1/5 - 10 23/25 = 23 5/25 - 10 23/25 = 22 30/25 - 10 23/25 = 12 7/25 км - за второй час;

3) 35 - 23 1/5 = 34 5/5 - 23 1/5 = 11 4/5 км - за первый час.

Вiдповiдь: 11 4/5 км/год; 12 7/25 км/год i 10 23/25 км/год.