з однієї грядки зібрали 48 помідорів,а з іншої у 6 разів менше.Усі помідори розклали порівну в 7

лотків.По скільки помідорів клали в один лоток.

Ответы на вопрос

Отвечает Абубакаров Сиддикъ.

Ответ:

8 помідорів

Пошаговое объяснение:

48:6=8

48+8=56

56:7=8

Отвечает Мельничук Ірина.

Ответ:

По 8

Пошаговое объяснение:

1) 48:6=8 ( помідорів збирали з іншої грядки )

2)48+8=56 ( всі помідори разом )

3)56:7=8 ( кінцева відповідь )