367.° Довжина однієї із сторін прямокутника дорівнює 14 см, що на 5 см більше за довжину другої

сторони. Знайдіть периметр прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мухин Михаил.

Ответ:

a=14, b=14-5=9

P-?

P=(14+9)*2=46

Отвечает Густова Саша.

Ответ:

73,89 градусов, т. К 367 нод- 45 а 44*38^2=367