Петро з‘їв одну третю всіх яблук і ще 2 яблука,Іван з‘їв одну четверту всіх яблук і ще 1 яблуко,

Микола - половину того що залишилось після Петра та Івана. Після цього залишилось одну шосту частина від початкової кількості яблук.Скільки яблук було спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Стрижнёв Игорь.

Ответ:

х-было

1/3х+2-съел Петр

1/4х+1-съел Сергей

(х-(1/3х+2+1/4х+1))*0,5=1/6х

(х-(4/12х+3/12х+3))*0,5=1/6х

(х-(7/12х+3))*0,5=1/6х

(х-7/12х-3)*0,5=1/6х

(5/12х-3)*0,5=1/6х умножим на 6

(5/12х-3)*3=1х

3*5/12х-3*3=х

5/4х-9=х

1,25х-9=х

1,25х-х=9

0,25х=9

х=9/0,25

х=900/25

х=36

Пошаговое объяснение: