6×9+3×2+8=84 як роставити дужки щов рівність стаоа правильною​


Ответы на вопрос

Отвечает Слесаренко Валерия.

Ответ:

(6×9)+3×(2+8)=84

Пошаговое объяснение:

Т.к. 6×9= 54, а 3×(2+8)=30, то 54+30=84