Який з наведених дробів можна записати у вигляді скінченного десяткового дробу А. 5/12 Б. 15/32 В.

10/33 Г. 1/55 Помогите срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Доценко Ольга.

5/12 = 5 : 12 = 0,41(6)

15/32 = 15 : 32 = 0,46875

10/33 = 10 : 33 = 0,(30)

1/55 = 1 : 55 = 0,0(18)

Ответ: Б. 15/32 = 0,46875.