Знайдіть загальний вигляд первісної для функції f(x)=x^7​


Ответы на вопрос

Отвечает Юдина Маргарита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

F(x)=\int {x^7} \, dx = \frac{x^8}{8} +C