4. Сандардың квадраты мен кубын есепте.1`3; 5`2; 8`2 2`3; 9`2 6`2.


Ответы на вопрос

Отвечает Фіда Сергій.

Ответ:

1^3=1

5^2=25

8^2=64

2^3=8

9^2=81

6^2=36

^2 деген жаңағы квадрат куб дегенго общм

Отвечает Королько Алина.

1^3=1*1*1=1

5^2=5*5=25

8^2=8*8=64

2^2=2*2=4

9^2=9*9=81

6^2=6*6=36