Як маючи банки що мають 500 до 900 грамів виміряти 300 грамів


Ответы на вопрос

Отвечает Таран Иван.

Ответ:

300

Пошаговое объяснение:

1) 900+400=1300

2) 1300-500= 800

3) 800-500=300

Відповідь: 300 ось і все