Перетворить звичайний дріб в десятковий та обчисліть 1)6.54+9/252)14цел9/40+6.583)0.89-5/80


Ответы на вопрос

Отвечает Тима Галла.

Ответ:

1) 6,54+9/25= 6,54+0,36= 6,9